Avionaut Aerofix 2.0 C fotelik samochodowy 67-105

1 049,00 zł

Miej na uwadze komfort i bezpieczeństwo podróży swojego dziecka! Zadbaj o to z fotelikiem AeroFIX 2.0 C, który posłuży twojemu dziecku aż do 4 roku życia. Zachwyć się ergonomiczną konstrukcją!

DLA KOGO: dla dzieci o wadze do 17,5 kg i wzroście od 67 do 105 cm. Można go zamontować zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy.

Kolor
Produkt na zamówienie

Opis

AeroFIX 2.0 wykonany jest z innowacyjnego materiału, w razie nagłego wypadku na drodze pochłonie siłę uderzenia i przeciążenia, aby chronić jak najmniejszego pasażera. Dodatkowy odbojnik zwiększa bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego, a nowoczesny zagłówek z systemem Cloud Care, zapewnia komfort oraz dodatkową  ochronę głowy malucha.

Fotelik AeroFIX 2.0 C spełnia najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa, a jego działanie zostało potwierdzone niezależnymi testami.

AeroFIX 2.0 C można doskonale dopasować do wzrostu i potrzeb dziecka – aż do 4 roku życia! Fotelik posiada regulowane pasy i zagłówek. Dzięki tej przemyślanej konstrukcji został certyfikowany przez AGR, niemieckie stowarzyszenie zdrowych pleców. Oznacza to, że nie tylko zapewnia dzieciom komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, ale także wspiera zdrowie ich kręgosłupa.

Fotelik jest kolejnym fotelikiem po Pixelu Pro 2.0 C lub Cosmo – montowany na tę samą bazę IQ 2.0 C

Warianty kolorystyczne: czarny, szary, beżowy, różowy, miętowy oraz niebieski!

Tapicerka jest zdejmowana, co ułatwia czyszczenie!