Kinderkraft X-Pand 2 i-Size fotelik samochodowy 100-150 cm

449,00 zł

Przedstawiamy XPAND 2 i-Size - fotelik samochodowy, zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa R129 i-Size, dla dzieci o wzroście 100-150 cm (około 3,5-12 lat). To produkt, w przypadku którego powiedzenie rośnie razem z dzieckiem nabiera nowego znaczenia. Dzięki DUO EXPAND SYSTEM możesz jednocześnie wyregulować wysokość i szerokość fotelika, dopasowując go do rosnącego dziecka.

Kolor
Produkt na zamówienie

Opis

Fotelik samochodowy XPAND 2 i-Size ma także dodatkowe systemy bezpieczeństwa, jak SPS (Side Protect System) oraz H-GUARD SYSTEM. Wzmocnione osłony boczne oraz 3-warstwowy zagłówek z pianką memory absorbują energię, wytworzoną podczas zderzenia, nie dopuszczając jej do głowy, ramion i bioder dziecka. XPAND 2 i-Size łatwo zamontujesz na ISOFIX, który posiada wskaźniki prawidłowego montażu.  Niwelują one ryzyko niepoprawnego zamontowania fotelika: gdy pojawi się zielony kolor, oznacza to, że fotelik został poprawnie zamontowany.

Najwyższa norma bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy XPAND 2 i-Size został przetestowany w bardziej rygorystycznych warunkach, niż wymaga tego norma (zderzenia boczne i frontowe). Certyfikacja w oparciu o najnowsze standardy pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu auta, bo będziesz wiedział, że Twoje dziecko jest bezpieczne.

DUO EXPAND SYSTEM

Fotelik samochodowy XPAND 2 i-Size ma możliwość jednoczesnej regulacji szerokości i wysokości fotelika. Dzięki temu nie tylko zapewnisz maluchowi wygodę na lata, ale także dodatkowe bezpieczeństwo. Pamiętaj, że tylko prawidłowo dopasowane osłony boczne oraz zagłówek skutecznie chronią wrażliwy kręgosłup i głowę dziecka!

SIDE PROTECT SYSTEM

Wzmocnione osłony boczne chronią dziecko podczas zderzeń bocznych. Ich konstrukcja pozwala na absorpcję energii, wytworzonej podczas kolizji. Nie dopuszczają sił do dziecka, chroniąc tym samym ramiona i kręgosłup malca.

H-GUARD SYSTEM

XPAND 2 i-Size wyposażono w szeroki, głęboki zagłówek z pianką memory. 3-warstwowy zagłówek doskonale chroni w przypadku zderzeń, pochłaniając energię i nie dopuszczając, aby dotarła ona do głowy dziecka.

Łatwy montaż z ISOFIX

Regulowane złącza ISOFIX pozwalają na szybki montaż fotelika w aucie. Ryzyko niepoprawnego zamontowania obniżają specjalne wskaźniki: gdy zamontujesz fotelik w poprawny sposób, na identyfikatorach pojawi się kolor zielony. Siedzisko łatwo dopasujesz do kanapy auta, a dzięki prowadnicom fotelika prawidłowo poprowadzisz pas samochodowy, by zapiąć dziecko.

 

Wygodna podróż

XPAND 2 i-Size ma szerokie, miękkie siedzisko. Dzięki regulacji i miękkiej piance fotelik zapewni dziecku bezpieczną, komfortową podróż na długie lata - podczas krótkich i długich podróży.

Wysokiej jakości materiały

Pokrowiec wykonano z miękkich, trwałych materiałów, łatwych w czyszczeniu. Dzięki temu fotelik zapewni dziecku bezpieczną, komfortową podróż na długie lata, zachowując przy tym świeży wygląd.

Składa się na płasko

Fotelik można złożyć na płasko do transportu. Jedziecie w odwiedziny lub się przeprowadzacie? A może musicie oddać samochód do warsztatu i trzeba wyjąć fotelik z auta? XPAND 2 i-Size rozłożysz i złożysz na płasko, dzięki czemu zajmie mniej miejsca w domu.

Wykonanie

Materiały: poliester, memory foam, plastik PP

Wymiary:

Złożony: 62 x 42 x 44 cm (wys x dł x szer)

Rozłożony produkt: 81 x 42 x 47 cm

Pozostałe:

Długość siedziska wewnętrzna 34 cm

Szerokość siedziska zewnętrzna 39 cm

Szerokość siedziska wewnętrzna (użytkowa) 36 cm

Szerokość zewnętrzna 44 cm

Wysokość wewnętrzna Min 54 cm

Wysokość wewnętrzna Max 73 cm

Wysokość zewnętrzna Min 62 cm

Wysokość zewnętrzna Max 81 cm

Szerokość wewnętrzna oparcia (min-max) 35-42 cm

Szerokość zewnętrzna oparcia 47-51 cm

Szerokość zagłówka Zewnętrzna 37 cm

Szerokość zagłówka wewnętrzna 20 cm

Waga: 5,5 kg