Kinderkraft Junior Fix 2 i-Size fotelik samochodowy 100-150 cm

299,00 zł

Oto JUNIOR FIX 2 - fotelik samochodowy zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa R129 i-Size, dla dzieci o wzroście 100-150 cm (3,5-12 lat). Został stworzony, by zapewnić Twojemu dziecku bezpieczną i komfortową podróż. SPS, czyli wzmocnione osłony boczne, absorbują energię, wytworzoną podczas zderzenia. Dobrze chronią wrażliwy kręgosłup i ramiona dziecka. Za ochronę głowy odpowiada H-GUARD SYSTEM: wzmocniony 3-warstwowy, zagłówek, który dzięki 10-stopniowej regulacji lepiej dopasujesz do wzrostu malca. Zapewnisz mu tym samym skuteczniejszą ochronę w przypadku kolizji.

Kolor
Produkt na zamówienie

Opis

JUNIOR FIX łatwo zamontujesz na ISOFIX (lub opcjonalnie na pas samochodowy), który posiada wskaźniki prawidłowego montażu - pomogą Ci w poprawnym zamocowaniu fotelika w aucie. Gdy wskazuje zielony kolor, to można ruszać w drogę!

Nowe standardy bezpieczeństwa

Fotelik JUNIOR FIX spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i został przetestowany w bardziej rygorystycznych warunkach niż wymaga norma (zderzenia boczne i frontowe). Jest zgodny z normą R129 i-Size - certyfikacja w oparciu o najbardziej aktualne standardy sprawi, że będziesz mógł skupić się na prowadzeniu auta bo będziesz wiedział, że Twoje dziecko jest bezpieczne.

SIDE PROTECT SYSTEM

Wzmocnione osłony boczne skutecznie chronią dziecko w przypadku kolizji. Dzięki swojej konstrukcji absorbują energię, wytworzoną podczas zderzenia bocznego, chroniąc tym samym ramiona i kręgosłup dziecka.

H-GUARD SYSTEM

JUNIOR FIX wyposażono w szeroki, głęboki zagłówek z dodatkową pianką memory. Doskonale chroni głowę w przypadku zderzenia, pochłaniając energię i nie dopuszczając, żeby dotarła ona do głowy dziecka.

Szybki i pewny montaż

Dzięki złączom ISOFIX szybko i poprawnie zamontujesz fotelik w samochodzie. Pewność dają Ci także zielone wskaźniki - gdy zamontujesz fotelik w poprawny sposób, na identyfikatorach pojawi się kolor zielony.

Można ruszać w drogę! JUNIOR FIX jest uniwersalny - złącza ISOFIX są regulowane, a w razie potrzeby możesz opcjonalnie zamontować fotelik na pas samochodowy.

Regulacja zagłówka

Zagłówek możesz łatwo wyregulować i ustawić na jednym z 10 poziomów jedną ręką. Dzięki temu będzie jeszcze lepiej chronił głowę dziecka, bez względu na to jak bardzo ono urośnie w zakresie od 100 do 150 cm wzrostu! Pamiętaj, że tylko prawidłowe wyregulowanie zagłówka i dopasowanie go do wzrostu dziecka pozwoli Ci skuteczniej chronić wrażliwą głowę dziecka podczas wypadku!

Wygodna podróż

Siedzisko fotelika jest szerokie i wygodne, a materiały - miękkie i solidne. Dziecku będzie komfortowo zarówno podczas krótkich przejażdżek, jak i dłuższych podróży. Pokrowiec w każdej chwili można zdjąć i wyprać, by utrzymać fotelik w czystości.

Wykonanie

Materiały: poliester 300D, polietylen (HDPE)

Wymiary:

złożony: 41 x 44 x 61 cm

rozłożony: 41 x 44 x 80 cm

Długość siedziska wewnętrzna 33 cm

Długość fotelika (w pozycji leżącej) 93 cm

Szerokość siedziska zewnętrzna 41 cm

Szerokość siedziska wewnętrzna (użytkowa): w najwęższym miejscu 34 cm, w najszerszym 35,5 cm

Szerokość zewnętrzna 44 cm

Wysokość wewnętrzna Min 54 cm

Wysokość wewnętrzna Max 73 cm

Wysokość zewnętrzna Min 61 cm

Wysokość zewnętrzna Max 80 cm

Szerokość wewnętrzna oparcia (między osłonami bocznymi) 40 cm

Szerokość wewnętrza oparcia bez osłon bocznych 32,5 cm

Szerokość zewnętrzna oparcia 44 cm

Szerokość zagłówka Zewnętrzna 35,5 cm

Szerokość zagłówka wewnętrzna 25 cm

Waga: 6,4 kg