Cybex Aton 5 fotelik 0-13 kg

549,00 zł

FOTELIK SAMOCHODOWY ATON 5 - piąta generacja nagradzanego fotelika.

Idąc śladami swoich poprzedników, np. wielokrotnie nagradzanego fotelika Aton 2, zwycięzcy testu Stiftung Warentest 6/2012 w grupie 0+, Aton 5 wpisuje się w sukces rodziny fotelików Aton.

Kolor
Towar u producenta. Czas realizacji od 14 do 30 dni

Opis

Unikalne funkcje bezpieczeństwa, na przykład zagłówek z regulacją wysokości pasów, skorupa absorbująca energię podczas wypadku w połączeniu ze sprawdzonym w testach zderzeniowych systemem L.S.P. Nowe funkcje zapewniające wygodę, duża budka przeciwsłoneczna XXL, oraz ergonomiczna pozycja dla wcześniaków i drobnych niemowląt. Nowa funkcja pozwala na idealny kąt leżenia i zapewnia, że położenie głowy, szyi i klatki piersiowej jest idealnie dopasowane. Ryzyko uduszenia poprzez opadającą do przodu głowę jest zdecydowanie zredukowane. Fotelik może być montowany pasami lub z jedną z baz (opcja) ułatwiającą szybki montaż za pomocą systemu isofix. Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°.

8 STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA


Wysokość pasów reguluje się automatycznie z zagłówkiem. Nie musisz już za każdym razem, gdy dziecko podrośnie przekładać pasów. Pasy Y to doskonałe rozwiązanie pod względem bezpieczeństwa i komfortu, również dla niemowląt. Miękka wkładka połączona z zagłówkiem pozwala regulować wysokość położenia miednicy dziecka.


SYSTEM PODRÓŻNY CYBEX


Za pomocą prostego adaptera foteliki niemowlęce CYBEX mogą być zamontowane na wózkach firmy CYBEX, gb oraz innych marek.

SKORUPA ABSORBUJĄCA ENERGIĘ


Z ochroną przed bocznym uderzeniem.

MIĘKKA WKŁADKA


Długość i wysokość regulowana razem z zagłówkiem

ZINTEGROWANA, SKŁADANA BUDKA XXL


Regulowana w 4 poziomach, z ochroną UVP50+

SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ L.S.P.


Siły uderzenia we wczesnym stadium są przechwytywane przez system L.S.P. (L.S.P. System) poprzez wysuwane osłony boczne i absorbowane przez elastyczne elementy fotelika oraz utrzymywane z daleka od dziecka.

 Pobierz instrukcję