MesMed Świetlaczki MM-013 Sówka Lampka silikonowa

75,00 zł

Miękka w dotyku silikonowa lampka nocna to idealne oświetlenie do pokoju dziecięcego - łagodnie rozświetli ciemności i wypełni kolorami sypialnie najmłodszych.

Produkt niedostępny

Opis

Higieniczna

Istotną zaletą jest łatwość czyszczenia lampki nocnej, dzięki czemu bardzo łatwo jest utrzymać ją w czystości.

Pomocna w usypianiu

Usypianie dziecka nigdy nie było tak łatwe. Świetlaczek posiada 3 tryby świecenia w 8 przyjemnych i łagodnych kolorach, które łatwo uspokoją dziecko bojące się ciemności. Jeśli dotychczas dla dziecka wyzwaniem było pójście spać i pozostanie w łóżku, uśnięcie nie będzie stanowiło problemu odkąd będzie mogło trzymać w ręku miękką i uroczą lampkę. 

Spokojny sen

Lampka LED stwarza bajeczny, kojący, nastrój rozświetlając pomieszczenie ciepłymi kolorami. Maluch będzie czuł się bezpiecznie, co w ciemności zapewni mu spokojny sen i pozwoli spokojnie spać rodzicom.

Łagodne światło

Polecana, gdy potrzebujemy oświetlenia do nocnego przewijania i karmienia - łagodne światło nie rozbudza dziecka. Miękka lampka silikonowa posiada regulację intensywności światła.

Przyjazna zabawka

Ciekawy kształt zwierzątka sprawia, że lampeczka może być również najlepszym przyjacielem i zabawką malucha. Lampka dla dzieci jest przyjemna i miękka w dotyku.

Towarzysz w podróży

Maluch może zabrać Świetlaczka ze sobą w dowolne miejsce – lampka została zaprojektowana w idealnym rozmiarze do trzymania w ręku. Jest trwała, odporna na wstrząsy. Może służyć jako latarenka.

Wspiera rozwój dziecka

Lampka dla dzieci i niemowląt wpływa pozytywnie na rozwój zmysłu wzroku i dotyku.

Po ściśnięciu zmienia kształt, a po chwili wraca do pierwotnej formy, dlatego rozbudzi ciekawość każdego dziecka.

Dotykowa obsługa - zapewni wspaniałą zabawę.

Zmiana kolorów - pobudza wyobraźnię i przyciąga uwagę.

Bezpieczna

Lampka nocna Świetlaczek została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych i wykonana z wysokiej jakości nietoksycznego miękkiego silikonu niezawierającego BPA (bisfenolA). Posiada certyfikaty CE i ROHS.

Przyjazna środowisku

posiada wbudowany akumulator - wielokrotne ładowanie za pomocą kabla USB typu C.

tryb oszczędzania energii - automatycznie wyłączy się po 30 minutach bez zarejestrowania ruchu.

Dekoracja

Stanowi przyjemną ozdobę nie tylko do pokoju dziecięcego.

Łatwa w obsłudze

Za pomocą pilota można wygodnie włączać i wyłączać silikonową lampkę na odległość, regulować intensywność i kolory światła, ustawiać czas świecenia na odległość.