Wózki

Obowiązkowe wyposażenie od pierwszych dni

Wózek dziecięcy to konieczny atrybut każdego rodzica, który służyć będzie nieprzerwanie przez pierwsze 3-4 lata życia dziecka. Dobra gondola i spacerówka towarzyszyć Wam na każdym spacerze. Zniesie wyboiste ścieżki w lesie, błotniste przejścia po deszczu, czy powolne, niedzielne spacery po starówce. To nieodzowny element, który ułatwia rodzinie być razem.

Wózki dziecięce - szeroki wybór z TuKids

To sprzęt wielofunkcyjny, który musi być przygotowany i dostosowany do dużej eksploatacji. Dlatego warto zadbać o to, by wózek dziecięcy był wytrzymały, solidny i spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa.

Takie rozwiązania znajdziesz właśnie w TuKids - zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i na platformie online. Pracujemy tylko z najlepszymi producentami, za którymi stoją dekady doświadczenia, wiedzy i udoskonalania wyrobów. Dostępne są u nas wózki dziecięce zarówno zagranicznych marek np. Cybex, Joie, jak i polskich Baby Design, Lionelo i Espiro.

Wózki dziecięce w TuKids posiadają niezbędne certyfikaty i patenty, które są potwierdzeniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Są stabilne i wytrzymałe, dzięki czemu stelaż przetrwa setki kilometrów spacerów nawet po wyboistych, leśnych drogach. Doskonałej jakości materiały są antyalergiczne i bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci.

Wózki dziecięce zapewnią Wam komfort wspólnych chwil o każdej porze roku i w każdą pogodę.

Wózek dziecięcy dopasowany do preferencji rodziców

Dbamy o każdego klienta, dlatego oferujemy wszelkie dostępne na rynku opcje. Na liście mamy zarówno jednofunkcyjne gondole i spacerówki, jak i wielofunkcyjne wózki dziecięce 2w1 dostosowane do użytkowania od urodzenia do 3 rż.

Podwójnie szczęśliwi rodzice znajdą u nas bogatą ofertę wózków dla bliźniąt marki Valco, która specjalizuje się w rozwiązaniach dla większych rodzin.

Akcesoria dla dzieci i rodziców

Aby zapewnić maksymalny komfort podczas rodzinnych spacerów, mamy dla Was także szereg dodatków do wózka dziecięcego, które umilą każdy spacer. Znajdziesz u nas śpiworki dla dzieci, które zapewnią ochronę w chłodniejsze dni, a także mufki dla rodziców i uchwyty na kubek na kawę, która rozgrzeje Cię podczas zimowych spacerów.

Stoisz przed wyborem wózka dla dziecka nie należy zwlekać, gdyż potrzebny jest już w pierwszych dniach po urodzeniu. Decyzję warto jednak przemyśleć, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, dzięki czemu podejmiesz świadomą decyzję.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 3 999,00 zł

Aktywne filtry