Dla mamy

Otaczamy opieką przyszłe i młode mamy

W TuKids mamy też oko na mamy. Dbamy o ich bezpieczeństwo i wygodę, gdyż wiemy, że ich spokój jest bezcenny dla dziecka. Dlatego oferujemy akcesoria dla mamy i urządzenia zwiększające komfort funkcjonowania zwłaszcza w ostatnich tygodniach przed i tuż po porodzie.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Jazda samochodem w ostatnich tygodniach ciąży jest trudna, a kobiety stoją przed dylematem, czy zapinać pasy czy nie. Prawo zwalnia je z tego obowiązku, jednak prześladuje je wizja zagrożenia i strach o dziecko i siebie.

W TuKids to rozumiemy. Mamy więc rozwiązanie tego dylematu. Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla mamy to niewielkie urządzenia, które pozwalają na modyfikację ich ułożenia podczas jazdy. Zapewniają pełną ochronę kobiecie bez konieczności oplatania rosnącego brzuszka. Wygoda, komfort i bezpieczeństwo zamknięte w jednym, prostym urządzeniu.

Komfort przed i po porodzie

Wieloletnie doświadczenie na rynku uświadomiło nam, jak ważne są potrzeby kobiet w tym szczególnym okresie. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci przejść ten czas komfortowo, dzięki czemu będziesz mogła czerpać pełnię radości z macierzyństwa.

Zaopatrzysz się m.in. we wkładki laktacyjne oraz bieliznę i akcesoria dla mamy, które pozwolą Ci skompletować pełną wyprawkę do szpitala oraz ułatwią funkcjonowanie w pierwszych tygodniach połogu.

Zadbaj o to, abyś mogła czerpać największą przyjemność z macierzyństwa. Skorzystaj z oferty naszego sklepu.

Natomiast jeśli masz wątpliwości, które produkty będą niezbędne w tym szczególnym okresie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w skompletowaniu całej wyprawki.

Aktywne filtry