Koszty dostawy

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł

Odbiór osobisty

Możliwy jest po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy, opłaceniu i otrzymaniu maila ze statusem "Zamówienie gotowe do odbioru osobistego". Zamówienie nie opłacone nie będą realizowane. Produkty można odebrać w sklepie stacjonarnym w Skierniewicach przy ul. Rawskiej 55, pon.-pt. 10-18. Do odbioru osobistego potrzebny jest nr zamówienia oraz dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość. Jeżeli kto inny będzie odbierał Twoje zamówienie poinformuj nas o tym podając jego imię i nazwisko w polu uwagi na formularzu zamówienia lub upoważnij pisemnie do jego odbioru.

Polska

Dostawę w Polsce realizujemy za pośrednictwem firm:

DPD (dostawa 1-2 dni robocze). W tym wariancie brana jest pod uwagę faktyczna ilość paczek wysyłanych do klienta oraz waga każdej z nich.

Forma płatnościWaga przesyłkiKoszt
Przedpłata na konto do 31,5 kg od 19,99 pln
Przedpłata na konto od 31,5 do 49 kg od 49,99 pln
Płatność przy odbiorze do 31,5 kg od 23,99 pln
Płatność przy odbiorze od 31,5 do 49 kg od 59,99 pln

InPost Kurier (dostawa 1-2 dni robocze). W tym wariancie brana jest pod uwagę faktyczna ilość paczek wysyłanych do klienta oraz waga każdej z nich.

Forma płatnościWaga przesyłkiKoszt
Przedpłata na konto do 30,0 kg od 19,99 pln
Płatność przy odbiorze do 30,0 kg od 23,99 pln

InPost Paczkomaty (dostawa 2-3 dni robocze). W tym wariancie brana jest pod uwagę faktyczna ilość paczek wysyłanych do klienta oraz wymiar każdej z nich.

Forma płatnościWymiary przesyłkiKoszt
Przedpłata na konto do 41,0 x 38,0 x 64,0 cm od 15,99 pln
Płatność przy odbiorze do 41,0 x 38,0 x 64,0 cm od 19,99 pln

Zagranica

Dostawę za granicę realizujemy za pośrednictwem przesyłek kurierskich DPD, dostawa w ciągu 3-7 dni roboczych. Dla przesyłek zagranicznych nie obowiązuje "Darmowa dostawa". Koszty dostawy zawsze są płatne, niezależnie od wartości zamówienia. Zależą one od kraju dostawy, ilości i wagi paczek. Wysyłki zagraniczne realizowane są po wpłacie całej wartości zamówienia razem z kosztami dostawy. Koszty dostawy wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie. Nasze towary dostarczamy wyłącznie do krajów Unii Europejskiej.

Termin dostawy

Polska

Czas wysyłki podany jest na karcie produktu w dniach roboczych. Przystępujemy do realizacji zamówień złożonych do godziny 12:00 tego samego dnia. Do realizacji zamówień złożonych po godz. 12:00 przystępujemy następnego dnia roboczego. W przypadku zamówienia kilku produktów, obowiązuje najdłuższy czas wysyłki ze wszystkich zamówionych produktów. Do czasu wysyłki należy dodać 1-2 dni na dostarczenie przesyłki w Polsce przez firmę kurierską. Zamówienia dostarczane są przez kuriera od poniedziałku do piątku. W soboty kurierzy nie dostarczają paczek. Na ogół dostarczane są one na adresy prywatne w godzinach popołudniowych. Informacje o przesyłce można uzyskać na stronie DPD podając nr listu przewozowego. Nr listu przewozowego i aktualny status przesyłki można sprawdzić po zalogowaniu się na "Moje konto" w zakładce "Zamówienia" lub uzyskać telefonicznie. Jeżeli zamówienie ma statut "Wysłane", a kupujący nie otrzymał dostawy w ciągu 3 dni roboczych od daty wysyłki należy skontaktować się ze sprzedającym.

 

Zagranica

Artykuły wysyłane za granicę są dostarczane przez firmę kurierską na ogół w ciągu 3-7 dni roboczych od daty wysyłki. 

Odbiór dostawy

Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. Sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera jest bezpłatne i należy do jego obowiązków. Zachęcamy do sprawdzania przesyłek, zwłaszcza w przypadku dużych i ciężkich paczek zawierających np. łóżeczka, meble i wózki lub oznak uszkodzenia opakowania. W przypadku niezgodności z zamówieniem lub otrzymaniu uszkodzonych produktów należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu reklamacyjnego. Faktura sprzedaży wysyłana jest na adres mailowy podany w zamówieniu.