Zabawki

Zapewniamy rozwój przez świetną zabawę

Pluszaki, klocki, przytulanki - wierzymy, że to nie tylko zabawki dla niemowląt. To ważny element życia już od pierwszych dni. Dobrze dopracowane nie tylko absorbują uwagę, przyciągają kolorami i kształtami, ale stanowią także ważny czynnik wielopłaszczyznowego rozwoju. Dlatego warto wybierać te, których projekt jest przemyślany w każdym szczególe.

Takie propozycje znajdziesz właśnie w TuKids.

Poczucie bezpieczeństwa od pierwszych chwil

Maskotki, przytulanki i szumisie dają Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, uspokajają i usypiają.

Karuzele nad łóżeczkiem, czy zabawki do wózka pobudzają jego umysł i stanowią katalizator rozwoju. Zachęcają do pierwszych świadomych ruchów - chwytania i głaskania. Grzechotki fascynują dźwiękami i wywołują bezcenny uśmiech na twarzy dziecka.

W TuKids posiadamy wyroby tylko z odpowiednimi certyfikatami, produkowane z nietoksycznych materiałów i całkowicie bezpieczne. Współpracujemy z renomowanymi markami takimi jak: Babyono, Tiny Love, Alilo, Chicco. Mom’s Care oraz z polską Canpol.

Interaktywna edukacja

Dla nieco starszych bobasków oferujemy szereg zabawek interaktywnych dla dzieci oraz edukacyjnych, drewnianych klocków, dzięki którym nauka i rozwój są świetną frajdą. Tymczasem zabawki do kąpieli zmieniają wieczorny rytuał w świetną przygodę.

Dzięki matom piankowym Twój Skarb wejdzie w świat kształtów, literek, cyferek i pozna kolory. To wszystko na tle doskonałej zabawy na powierzchni, która ochroni dziecko przed wszelkimi urazami i otarciami.

Sprawdź naszą bogatą ofertę zabawek dla dzieci w pierwszych etapach życia. Zapewnisz mu rozwój, świetną zabawę, bezpieczeństwo, a sobie pewność, że dajesz mu to, co najlepsze. 

Aktywne filtry