Pokój dziecięcy

Idealna przestrzeń od pierwszych dni życia

Urządzenie pokoju dla nowego członka rodziny jest nie lada wyzwaniem. Aranżację nie tworzą tylko jasne, piękne meble do pokoju dziecka, ale także szereg dodatków, które stanowią ważne elementy zwiększające komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo przestrzeni.

Wszystkie niezbędniki znajdziesz w naszym sklepie TuKids.

Wygoda dziecka, komfort dla rodziców

Oprócz standardowych mebli dla dzieci dostępnych w naszym sklepie stacjonarnym, oferujemy również dodatkowe ciekawe i wielofunkcyjne elementy wyposażenia.

Posiadamy kojce i łóżeczka turystyczne, które mogą służyć, jako świetne miejsce zabawy w pokoju dziecka, podczas gdy rodzice zajęci są obowiązkami domowymi. Maluszek zyskuje własną przestrzeń, która jednocześnie chroni go przed urazami.

Natomiast dla jego ukojenia mamy w zanadrzu leżaczki-bujaczki, które spełniają się doskonale w roli kołyski na popołudniowe drzemki. Wbudowane melodyjki i wibracje w części modeli działają kojąco i ułatwiają zasypianie.

Wszystkie dostępne u nas produkty są wyrobami uznanych marek, posiadają certyfikaty, atesty i patenty, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Bezpieczeństwo dziecka i spokój rodziców

Znajdziesz u nas szereg drobnych rozwiązań pozwalających na dostosowanie przestrzeni w domu tak, aby zapewnić maksymalną ochronę dziecku, które zaczyna raczkować i stawiać pierwsze kroki. Posiadamy akcesoria do pokoju dziecka oraz pozostałych stref domu, które zabezpieczą drzwi szafek przed otwarciem i zamknięciem. Zamaskują także rogi mebli, chroniąc dziecko przed groźnymi urazami.

W TuKids dbamy o bezpieczeństwo w każdej sytuacji, także podczas snu. Rożki, kocyki, otulacze i pościel z najlepszej bawełny, a także nowość - produkty bambusowe posiadają stosowne certyfikaty, nie powodują alergii, delikatnie otulają ciało dziecka, zapewniając komfortowy sen i spokojne sny.

Jeśli chcesz urządzić w pełni funkcjonalny i bezpieczny pokój dla dziecka, zajrzyj do naszego sklepu stacjonarnego lub na zakładkę Pokój Dziecka. Skontaktuj się z nami, pomożemy w wyborze wszystkich akcesoriów, dzięki którym poczujesz się spokojnie.

#BBD0E0 »

Aktywne filtry