Karmienie i laktacja

Dbamy, by posiłek był prawdziwą przyjemnością

Jedzenie jest źródłem zdrowia, siły i stymuluje rozwój każdego dziecka. W pierwszych miesiącach najcenniejsze jest dla niego karmienie mlekiem matki, a w późniejszych istotne znaczenie ma także otoczenie, wygoda spożywania posiłków i atmosfera. Dzięki tym elementom każde danie nabiera ekscytującego charakteru nowej przygody.

W TuKids dbamy, by tak właśnie było.

Mleko matki jest bezcenne

Karmienie piersią z pewnością ma także walor emocjonalny. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Czasami dziecko potrzebuje czasu, by nauczyć się samej czynności, czasami laktacja w pierwszych dniach życia jest niewystarczająca, a innym razem trzeba przeczekać okres przeziębienia, kiedy maluszek ma problemy z oddychaniem i łatwiej mu pić z butelki.

W takich sytuacjach właśnie pomagają laktatory. Pozwalają ściągnąć nadmiar pokarmu, a dedykowane woreczki lub kubki przechowują je do 4 dni w lodówce, a w zamrażarce nawet 3-4 miesiące. Dzięki temu karmienie bezcennym mlekiem matki jest zawsze możliwe.

Aby zapewnić bezpieczeństwo posiłku, mamy w ofercie podgrzewacze i sterylizatory, dzięki którym z pojemników usuwane są wszelkie wirusy i bakterie, a mleko podawane jest w odpowiedniej, naturalnej temperaturze.

Wygoda przy każdym posiłku

W sklepie TuKids znajdziesz również szeroki wybór krzesełek do karmienia. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami m.in. Joie, Chicco i Kinderkraft, oferując sprawdzone wyroby z certyfikatami i atestami..

Posiadamy również bogaty asortyment do karmienia, który pozwala na transport posiłku oraz jego podawanie także w warunkach dalekich od domowych. Kubki, bidony, butelki, smoczki i ochraniacze na butelki pozwalają na przewożenie mleka lub przygotowanych dań z zachowaniem ich wartości odżywczych oraz temperatury.

Zobacz, co jeszcze u nas znajdziesz. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Czekamy, by Ci pomóc

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 699,00 zł

Aktywne filtry