Foteliki samochodowe

Z Wami od pierwszych dni życia

Jeśli lubisz podróżować i chcesz tę miłość zaszczepić w dziecku od najmłodszych lat, zadbaj o jego bezpieczeństwo i niesamowitą wygodę. Dzięki temu każda podróż będzie prawdziwą przygodą i źródłem niesamowitej ilości bodźców, które stymulują rozwój.

Foteliki samochodowe - bezpieczeństwo ponad wszystko

Najważniejszym elementem fotelików samochodowych są potwierdzone parametry techniczne oraz wyniki testów bezpieczeństwa. W TuKids sprawdzamy je dla Ciebie. Oferujemy produkty renomowanych firm o doskonałej opinii zarówno ośrodków certyfikujących, jak i samych rodziców. Znajdziesz u nas m.in. foteliki samochodowe niemieckich marek Britax Romer i Cybex, norweskiej BeSafe, a także polskiej Avionaut.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Podczas testów bezpieczeństwa w instytutach certyfikujących sprawdzany jest każdy szczegół istotny z punktu widzenia ochrony dziecka:

  • wytrzymałość,
  • właściwe zapięcie pasów zabezpieczające przed urazami,
  • ergonomiczny design, który pozwala na dopasowanie fotelika do indywidualnych parametrów rosnącego dziecka,
  • jakość materiałów, które muszą odpowiadać wysokim standardom, by chronić przed alergią skórną, nadmiernym poceniem i odparzeniami.

Doskonały fotelik samochodowy zapewnia dziecku przyjemność podróży, a rodzicom daje gwarancję najwyższej ochrony.

Foteliki samochodowe, które rosną wraz z dzieckiem

W sklepie TuKids dbamy o bogactwo wyboru. Zarówno na naszej platformie, jak i w sklepie stacjonarnym znajdziesz rozwiązania dopasowane do różnych grup wagowych. Najmniejsze foteliki samochodowe od 0-13 kg są przeznaczone dla niemowląt. To idealne propozycje na pierwszą podróż ze szpitala do domu, na pierwsze rodzinne wizyty, na pierwsze wypady weekendowe za miasto. Wykorzystywać je można do około 8-10 miesiąca życia.

W dalszym etapie zamienisz je na foteliki samochodowe 9-18 kg, a następnie 15-36 kg. Te ostatnie przeznaczone są do transportu dzieci do 12 rż tj, do 150 cm wzrostu.

Tymczasem dla zwolenników bardziej ergonomicznych rozwiązań mamy bogatą ofertę fotelików samochodowych 0-25 kg oraz 0-36 kg, które rosną wraz z Maluszkiem. To uniwersalne rozwiązania, które służyć będą dziecku przez około 12 lat.

Co więcej, w TuKids znajdziesz także foteliki samochodowe do jazdy tyłem, co jest najbezpieczniejszym sposobem przewożenia młodszych dzieci na tylnej kanapie.

Akcesoria - by podróż była prawdziwą frajdą

Aby każda wyprawa - krótka czy długa - była przyjemnością, wnętrze samochodu powinno być doskonale zorganizowane. W sklepie TuKids znajdziesz akcesoria, które dadzą Ci poczucie większej kontroli sytuacji, takie jak:

  • lusterko na tylną szybę, dzięki któremu możesz obserwować dziecko,
  • śpiworek dopasowany do fotelika, chroniący przed chłodem w czasie drzemki,
  • elastyczny, miękki pas podtrzymujący główkę,
  • organizery na fotel, dzięki którym kilkulatek będzie miał wszystko pod ręką - ulubiony napój, przekąskę, czy chusteczkę.

Jeśli masz wątpliwości, jaki fotelik samochodowy wybrać, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, dzięki którym każda Wasza wspólna podróż będzie prawdziwą przygodą.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 2 249,00 zł

Aktywne filtry