Cybex Baza T

1 199,00 zł
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Baza T łatwo się wpina i nie wymaga pasów bezpieczeństwa fotela pojazdu. Montaż jest bezpieczny i uproszczony dzięki optymalnym przyciskom zwalniającym ISOFIX. Mechanizm obrotowy pozwala z łatwością włożyć lub wyjąć dziecko z fotelika samochodowego.

Produkt dostępny

Opis

Specyfikacje:

Zakres wiekowy (w połączeniu z CloudT i-Size lub Cloud Z2 i-Size): Od urodzenia do ok. 24 miesięcy

Zakres wiekowy (w połączeniu z Sirona T i-Size lub Sirona Z2 i-Size): Od urodzenia do ok. 4 lat

Rozporządzenie, w oparciu o które wydano aprobatę: UN R129/03 i-

Praktyczna i wszechstronna baza T to bezpieczna i pewna podstawa systemu modułowego CYBEX T Line. Praktyczny i wygodny mechanizm obrotowy umożliwia łatwe wsiadanie i wysiadanie dziecka zarówno z Cloud T i-Size, jak i Sirona T i-Size. Zoptymalizowane i wygodne przyciski zwalniające ISOFIX z wizualnymi wskaźnikami potwierdzającymi prawidłowe ustawienie bazy ułatwiają bardziej intuicyjny montaż.

Funkcje:

Noga stabilizująca, zapobiegająca obracaniu się do przodu w razie wypadku, zwiększa stabilność i bezpieczeństwo w samochodzie.

Umożliwia obracanie fotelika samochodowego dla niemowląt Cloud T i-Size o 180°, co pozwala wygodnie posadzić dziecko w foteliku samochodowym

Umożliwia obracanie fotelika samochodowego Sirona T i-Size o 360°, dając wybór między pozycją przodem do kierunku jazdy (od min. 15 miesięcy i 76 cm) a bezpieczniejszą pozycją tyłem do kierunku jazdy

Mądra inwestycja – jedna baza do dwóch kolejnych fotelików (system modułowy CYBEX T Line)

Zgodność:

Cloud T i-Size, Cloud Z2 i-Size, Sirona T i-Size, Sirona Z2 i-

Najważniejsze informacje

Najważniejsze informacje

Obrót fotelików samochodowych Cloud T i-Size i Sirona T i-Size w stronę drzwi samochodu ułatwia wsiadanie i wysiadanie. Wystarczy pociągnąć za łatwo dostępny uchwyt w bazie T, aby obrócić fotelik samochodowy do idealnej pozycji do wkładania do samochodu.

Baza T, kompatybilna zarówno z Cloud T i-Size, jak i Sirona T i-Size, to maksymalna wszechstronność i długotrwałe rozwiązanie dla rosnącego dziecka. To podstawa systemu modułowego CYBEX T-Line.

Montaż bazy T, wyposażonej w zoptymalizowane i wygodne przyciski zwalniające ISOFIX, jest intuicyjny i łatwy. Foteliki samochodowe Cloud i Sirona T i-Size można też bez trudu wpinać i wypinać z bazy. Sprawdzona technologia nogi stabilizującej również dodaje stabilności.