TuKids.pl to polski sklep dla dzieci, a także ich rodziców. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej, które pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby naszych klientów. Sami także jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale wiemy, jakich produktów potrzebują rodzice i ich pociechy.

Stale rozszerzamy nasz asortyment, dbając o duży wybór produktów. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i światowymi markami, a w naszym sklepie są tylko sprawdzone i bezpieczne produkty.
Znajdziesz u nas wszystko co niezbędne podczas trwania ciąży, przy narodzinach malucha, a także w późniejszych latach życia.
Z naszą pomocą znajdziesz doskonały wózek, dopasujesz bezpieczny fotelik samochodowy, wybierzesz wysokiej jakości ubranka i akcesoria, jednym słowem - skompletujesz całą wyprawkę!

Naszym zadaniem jest poszerzanie świadomości rodziców i opiekunów w temacie bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju dzieci. Nasi specjaliści stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w targach i szkoleniach.
Dla komfortu naszych klientów przygotowaliśmy przejrzysty i intuicyjny sklep internetowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, mieszczącego się w Skierniewicach. Czeka tam na Was miła i kompetentna obsługa, która chętnie podzieli się swoją wiedzą.