Kinderkraft Oneto 3 i-Size fotelik samochodowy 76-150 cm

599,00 zł

Certyfikowane bezpieczeństwo i bezgraniczny komfort to gwarancja udanej podróży. W trosce o małych pasażerów powstał ONETO3 i-Size, zgodny z najnowocześniejszą normą fotelików R129 i-Size. Jest przeznaczony dla dzieci od 76 do 150 cm wzrostu (od 15 miesięcy do ok 12 lat).

Fotelik ma system ISOFIX oraz pas TOP TETHER, co gwarantuje łatwy i prawidłowy montaż w samochodzie. Wyposażono go w dedykowane systemy bezpieczeństwa, takie jak SIDE PROTECT SYSTEM, który zapewnia dodatkową ochronę w przypadku zderzeń bocznych, a także H-GUARD SYSTEM, czyli 3-warstwowy, wzmocniony zagłówek, chroniący głowę oraz szyję dziecka podczas wypadku. To fotelik, który będzie chronił Twoje dziecko przez lata.

Kolor
Produkt na zamówienie

Opis

Standard i-Size

Fotelik samochodowy ONETO3 i-Size spełnia wymogi najnowszej normy R129 i-Size. Dzięki niej zyskujesz spokój o bezpieczeństwo malucha i możesz skupić się na prowadzeniu samochodu. ONETO3 i-Size to następca kultowego modelu ONETO3, zdobywcy wysokiej oceny ADAC.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Wysokie, wzmocnione osłony boczne (SPS) absorbują energię, wytworzoną podczas zderzenia bocznego, i nie dopuszczają jej do dziecka. Chronią ramiona i biodra malucha w przypadku kolizji. Za ochronę głowy odpowiada H-GUARD SYSTEM - 3-warstwowy zagłówek z pianką memory, który pochłania wytworzoną energię i rozprasza ją dzięki warstwom, nie dopuszczając jej do wrażliwych części ciała dziecka.

Łatwy montaż na ISOFIX

Dzięki ISOFIX fotelik zamontujesz w samochodzie w kilka chwil. Przewożąc młodsze dzieci, konieczne jest dodatkowe przymocowanie za pomocą pasa TOP TETHER. Oba systemy mają wskaźniki, które gwarantują poprawność montażu. Starsze dzieci możesz opcjonalnie przewozić w samochodzie bez złączy ISOFIX.

Funkcja RECLINING

Fotelik jest zintegrowany z bazą i umożliwia regulowanie kąta nachylenia względem kanapy - możesz to zrobić przy pomocy jednej ręki i to przez cały okres użytkowania. Łatwo ustawisz fotelik w jednej z 5 pozycji. Wpływa to nie tylko na komfort podróży, ale i bezpieczeństwo dziecka.

EASY GROW SYSTEM

Zagłówek możesz dopasować i ustawić aż na 18 poziomach. EASY GROW SYSTEM pozwala na jednoczesną regulację zagłówka i pasów - i to przy pomocy jednej ręki. Pamiętaj, że odpowiednio wyregulowany zagłówek zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas kolizji! Pasy można schować w siedzisku, gdy maluch podrośnie na tyle, by przypinać go pasem samochodowym.

Wyjmowana wkładka

W trosce o komfort małych pasażerów fotelik ONETO3 i-Size wyposażono w wyjmowaną wkładkę dla najmłodszych dzieci. Dzięki niej maluchowi będzie wygodnie, a także zmniejszy się przestrzeń między ciałem dziecka a fotelikiem, co zwiększa bezpieczeństwo. Wkładkę można w każdej chwili wyjąć.

Komfort długich podróży

ONETO3 i-Size ma wygodne, szerokie siedzisko a tapicerka wykonana jest z bezpiecznych, przyjemnych w dotyku materiałów. Pokrowiec możesz wyprać w pralce, dzięki czemu zachowa świeży, czysty wygląd na dłużej. Oprócz tego ten fotelik to wygoda także dla rodzica - ma po bokach zaczepy na pasy, co ułatwia wsadzanie dziecka do fotelika.

Wykonanie:

Materiały:

Skorupa i baza: wysokiej jakości plastik

Tapicerka: poliester

Zagłówek i siedzisko: pianka

Złożony: 58 x 44 x 58 cm

Rozłożony: 58 x 44 x 78 cm

Długość siedziska wewnętrzna         32

Długość fotelika (w pozycji leżącej)   58

Szerokość siedziska zewnętrzna      43

Szerokość siedziska wewnętrzna (użytkowa)          32

Szerokość zewnętrzna           47

Wysokość wewnętrzna Min   48

Wysokość wewnętrzna Max  74

Wysokość zewnętrzna Min    58

Wysokość zewnętrzna Max   78

Szerokość wewnętrzna oparcia (min-max)   32-38

Szerokość zewnętrzna oparcia         46

Szerokość zagłówka Zewnętrzna      38

Szerokość zagłówka wewnętrzna     27,5

Waga: 11kg