Britax Romer Swivel fotelik samochodowy 40-125 cm

1 799,00 zł

Poznaj SWIVEL, towarzysza podróży na wiele lat! Od urodzenia do 7 lat (125 cm) - najlepszy towarzysz bezproblemowych przejażdżek samochodem. Dzięki możliwości obrotu o 360° wsiadanie i wysiadanie jest dziecinnie proste. Nasza przytulna wkładka dla noworodka otula go, a sam fotel SWIVEL jest dostosowany do dziecka aż do osiągnięcia przez niego wieku szkolnego. To idealnie rozwiązanie łączące wygodę i bezpieczeństwo. W wieku 15 miesięcy (lub 76 cm) możecie wybrać czy chcecie by Wasza pociecha odkrywała świat tyłem czy przodem do kierunku jazdy. Ale to nie wszystko! SWIVEL to fotelik, który będzie służył Twojemu dziecku aż do osiągnięcia 125cm wzrostu.

Kolor
Produkt na zamówienie

Opis

PROSTE ROZWIĄZANIE NA WIELE LAT

Dzięki fotelikowi samochodowemu SWIVEL możecie bez zmartwień obserwować, jak Wasza pociecha rośnie! Od urodzenia do osiągnięcia 7-ego roku życia, ten fotelik zapewni Waszemu dziecku ochronę. Łatwo obrócić go do drzwi samochodu, aby zapiąć malucha. Macie zajęte ręce wszelkiego rodzaju przekąskami i zabawkami dla swojej pociechy, a jednocześnie próbujecie wyregulować siedzisko? Nie ma problemu! Potrzebujecie tylko jednej wolnej ręki, aby jednocześnie obracać i regulować pozycję odchylenia. Ponadto montaż jest dziecinnie prosty dzięki niezależnym złączom ISOFIX. Możecie cieszyć się płynniejszą podróżą i wygodniejszą jazdą z fotelikiem SWIVEL.

                                

BEZPIECZNE I BEZSTRESOWE PODRÓŻE

Przeżywaj bezstresowe przygody z fotelikiem SWIVEL. Pozwala on podróżować w pozycji tyłem do kierunku jazdy z bezpiecznym 5-punktowym pasem bezpieczeństwa jeszcze dłużej - aż do 4-ego roku życia (105 cm)! Fotelik posiada certyfikat zgodności z normą UN R129 i zapewnia ochronę podczas każdej podróży. Głębokie, bezpieczne skrzydła boczne chronią malucha przed czynnikami zewnętrznymi i tworzą bezpieczną przestrzeń. Solidna noga podpierająca zapewnia bezpieczną i stabilną pozycję - nawet w razie nieszczęśliwego wypadku! SWIVEL jest Waszym towarzyszem w podróży na lata.

FOTELIK, KTÓRE POSŁUŻY NA DŁUGO

Zapewnij niemowlęciu najlepszy start dzięki wielu pozycjom odchylenia fotelika SWIVEL, aby mogło odkrywać świat lub spać spokojnie. Dołączona wkładka dla noworodka zapewnia jeszcze bardziej odchyloną pozycję - przytulną przestrzeń dla Wasze małej pociechy (do 75 cm). Czas leci, a niemowlęta szybko rosną - regulowany zagłówek zapewnia idealną pozycję od niemowlęcia do starszaka. Co więcej, fotelik można przekształcić z siedziska z 5-punktowym pasa bezpieczeństwa (do 105 cm) w siedzisko dla starszaka (do 125 cm), a wygodne możliwości odchylenia zapewniają komfort aż do 7-ego roku życia!

ZAPINANIE BEZ WYSIŁKU

Niezależnie od tego, czy dziecko znajduje się przodem do kierunku jazdy, czy tyłem do kierunku jazdy, w pozycji leżącej, pionowej lub w pozycji pośredniej, obrót o 360° SWIVEL umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne wsadzenie i wyciągnięcie dziecka z samochodu. Dzięki temu jesteście gotowi do drogi w kilka sekund.

DŁUŻSZE PRZEWOŻENIE DZIECKA TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY

Zapewnij swojemu maluchowi najlepszą ochronę w przypadku zderzenia czołowego: model SWIVEL umożliwia dłuższe przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (do 105 cm), zgodnie z zaleceniami ekspertów. Zderzenia czołowe są najczęstszym rodzajem wypadków, dlatego bezpieczeństwo podróżowania Twojego dziecka ma kluczowe znaczenie. Gdy fotelik samochodowy jest ustawiony tyłem do kierunku jazdy, energia uderzenia rozkłada się równomiernie na głowę, szyję i górną część ciała, chroniąc Twoje dziecko przed obrażeniami.

NOGA PODPIERAJĄCA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Zamontuj SWIVEL w bezpieczny sposób w swoim samochodzie za pomocą regulowanej nogi podpierającej. Noga jest mocowana do podłogi samochodu, aby zapewnić dodatkową stabilność i zminimalizować przechylanie się fotelika samochodowego. Łatwy do odczytania wskaźnik pokazuje, kiedy noga podpierająca stabilnie stoi na podłodze pojazdu. Dzięki temu jej ustawienie jest bezproblemowe.

SPECJALNA OCHRONA DLA NOWORODKA

Zapewnij swojemu maleństwu najlepszą ochronę, komfort i wsparcie dzięki specjalnie zaprojektowanej wkładce dla noworodka. Wkładka może być używana przez wyjątkowo długi czas dzięki przedłużanej szyjce, a także oferuje płaską pozycję odchylenia (do 75 cm). Pochłaniające energię poduszki z pianki pozwalają Twojemu niemowlęciu leżeć w wygodniejszej, ergonomicznej pozycji podczas tych pierwszych wyjątkowych tygodni.

WIELE POZYCJI NACHYLENIA

Zapewnij swojemu maluchowi radość i komfort nawet podczas długich podróży. Model SWIVEL posiada wiele pozycji nachylenia, które można łatwo regulować. Dzięki 3 pozycjom do przodu i 3 pozycjom do tyłu możesz wybrać taką pozycję, która pozwoli Twojemu maluchowi zrelaksować się lub podziwiać widoki. Twoje dziecko będzie zadowolone, a Ty będziesz mógł cieszyć się bezstresową podróżą.

WYGODNY, OCHRONNY ZAGŁÓWEK

Zapewnij optymalną ochronę w przypadku kolizji bocznej: zagłówek w kształcie litery V z pochłaniającym energię foramem został specjalnie zaprojektowany, aby ograniczyć ruch głowy dziecka, chroniąc jego szyję w razie najgorszego, jednocześnie zapewniając mu przestrzeń w miarę wzrostu. Jednoczesna regulacja zagłówka i pasów jest szybka i łatwa, dzięki czemu Twoja pociecha będzie czuła się w pełni komfortowo, niezależnie od wysokości. Co więcej: zagłówek można płynnie regulować, aby zapewnić idealną postawę od niemowlęcia do starszaka.

BARDZO BEZPIECZNE 5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

Chroń swoje dziecko przed poważnymi obrażeniami, wybierając fotelik samochodowy z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa (do 105 cm). W razie kolizji pasy rozkładają siłę uderzenia na wszystkie 5 punktów: ramiona, biodra i między nogami, przenosząc je na skorupę ochronną fotelika.

MIĘKKIE NAKŁADKI NARAMIENNE

Miękkie nakładki naramienne w modelu SWIVEL ograniczają ruchy Twojego dziecka podczas zderzenia. Ponadto zapewniają jeszcze większy poziom komfortu w bezpiecznym 5-punktowym pasie bezpieczeństwa. A w razie zabrudzenia można je nawet zdjąć do prania bez konieczności odpinania pasów.

ŁATWY DO ZDJĘCIA I WYPRANIA POKROWIEC

Podczas podróży z dziećmi w samochodzie może powstać niezły bałagan – czy to przez rozlany sok, czy przez chorobę lokomocyjną. Model SWIVEL posiada nadający się do prania w pralce pokrowiec siedziska, który można łatwo zdjąć bez odpinania pasów. Możesz więc szybko posprzątać i ruszyć w drogę.

ROŚNIE WRAZ Z PAŃSTWA DZIECKIEM

Dzieci rozwijają się tak szybko, więc dostosuj SWIVEL, aby rósł wraz z nimi od malucha do dziecka w wieku szkolnym. Zachowaj bezpieczeństwo niezależnie od wzrostu - łatwo zamień 5-punktowe pasy bezpieczeństwa na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa samochodu, gdy dziecko osiągnie 100 cm (maks. 105 cm). Co więcej, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa można schować w zagłówku, aby zawsze były gotowe do ponownego użycia. Jeśli chodzi o nogę podpierającą - wystarczy ją złożyć i zostawić w samochodzie. Tym samym szybko jesteście gotowi do drogi, niezależnie od tego ile lat ma Wasz dziecko!